تبلیغات
...ریعان... - مطالبه گری از کاندیدای ریاست جمهوری
...ریعان...
اللهم اجعلنا من انصار المهدی

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 17 اردیبهشت 1392
دکتر محمد شریعتمداری،در نشست مطالبه‌ گری دانشجویان دانشگاه یاسوج

محمد شریعتمداری،در نشست مطالبه‌ گری دانشجویان دانشگاه یاسوج، گفت: معتقدم که اصلاحات از ضروریات تعالی کشور است و جمهوری اسلامی هیچ ‌گاه از اصلاح در امور بی ‌نیاز نیست.

وزیر بازرگانی دوره اصلاحات با بیان اینکه به اصالت نظر امام راحل معتقدم و معتقد به همه بندهای وصیت نامه آن یار سفر کرده هستم، تصریح کرد: بیش از همه به آن بخش معتقدم که فرمودند پشتیبان ولی ‌فقیه باشید که مظهر اسلامیت نظام است.

 

این کاندیدای احتمالی ریاست‌ جمهوری، هدف مهم دیگر خود را برای حضور در انتخابات بالندگی نظام دانست و گفت: هدفی مقدس ‌تر از این نیست که اگر این سخن به رأی ‌آوری من کمک کند و یا برعکس آن صادق باشد هر جا که پا بگذارم باز هم آن را بیان خواهم کرد.

 

شریعتمداری با اشاره به اینکه خود را معتقد به قانون اساسی این میراث شهدا می ‌دانم، تأکید کرد: معتقدم که بر اساس کلام گهربار امام راحل جمهوریت نظام در کنار اسلامیت آن باید محترم شمرده شود.

 

وی با ذکر اینکه حق نداریم با ناکارآمدی خود، مردم را از صحنه بیرون کنیم، تصریح کرد: برای کارآمدی باید در قوه مجریه از همه نظرات صاحب نظران استفاده کنیم و به خرد جمعی در همه حال احترام بگذاریم.

 

این کاندیدای احتمالی ریاست‌ جمهوری با بیان اینکه به اصالت نظر امام راحل معتقدم و معتقد به همه بندهای وصیت ‌نامه آن یار سفر کرده هستم، تصریح کرد: بیش از همه به آن بخش معتقدم که فرمودند پشتیبان ولی‌ فقیه باشید که مظهر اسلامیت نظام است.

 

شریعتمداری از اعتقاد خود به اصلاحات گفت و افزود: معتقدم که اصلاحات از ضروریات تعالی کشور است و جمهوری اسلامی هیچ‌ گاه از اصلاح در امور بی‌نیاز نیست.

 

وزیر بازرگانی دوره اصلاحات گفت: با هدف حضور در قدرت برای خدمت به مردم با تکیه بر 30 سال تجربه در بخش ‌های مختلف اقتصادی و سیاسی از وزارت بازرگانی گرفته و عضویت در بسیاری از مجامع اقتصادی از جمله حضور مؤثر در شورای اقتصاد و شورای توسعه صادرات آمده ‌ام.

 

این کاندیدای احتمالی ریاست‌ جمهوری افزود: در آن دوره در حوزه نقدینگی شاهد رشد منطقی قیمت‌ ها بودیم و سطح عمومی قیمت ‌ها را به درستی کنترل کردیم.

 

وی گریزی نیز به اشتغال در دوره مدیرتی دولت پیشین زد و گفت: هر چند در آن دوره کل درآمدهای کشور 28 میلیارد دلار بود و اکنون به 114 میلیارد دلار رسیده، نرخ بیکاری را با 12.1 درصد به دولت کنونی تحویل دادیم.

 

شریعتمداری، مطالبات دانشگاهی را در رأس برنامه‌ های مورد پیگیری خود در صورت موفقیت در انتخابات دانست و گفت: ضرورت دارد که برای هر چه علمی ‌تر کردن دانشگاه این مراکز از نظر زیر ساخت‌ ها به خصوص فضاهای آموزشی و تجهیزات مورد توجه بیشتر قرا گیرند.
طبقه بندی: جلسات و سخنرانی ها، 
ارسال توسط مدیر وبلاگ
موضوعات ویژه
هفته نامه
عضویت در هفته نامه

نظر سنجی
ارزیابی شما از این وبگاه؟

صفحات جانبی
لوگوی دوستان

ابزار اضافه